Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTBota me sytë nga “Air Albania”, ndeshja do të transmetohet në 155...

Bota me sytë nga “Air Albania”, ndeshja do të transmetohet në 155 vende

Finalja e “Conference League” mes Roma-Feyenoord që do të luhet në stadiumin “Arena Kombëtare” sonte në orën 21:00, e para e këtij lloji nga UEFA, do të transmetohet në 155 vende të botës.

Një risi që e konfirmoi drejtori i komunikimit në FSHF.

Për herë të parë një event nga kryeqyteti shqiptar do të ndiqet nga kaq shumë vende dhe emri i Tiranës sonte do të jetë më i lakuari në botë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME