Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeEKONOMIBuxheti për vitin 2024, Rama: Garanton përfundimin e 30 shkollave të reja

Buxheti për vitin 2024, Rama: Garanton përfundimin e 30 shkollave të reja

Edhe këtë të shtunë, kryeministri Edi Rama ka ndarë një pjesë të buxhetit të viti 2024.

Kreu i qeverisë ka bërë me dije se buxheti i vitit 2024, do të garantojë përfundimin e 30 shkollave të reja, si dhe nisjen e punimeve për shkolla të tjera.

“Buxheti 2024, garanton përfundimin e 30 shkollave të reja dhe hapjen e kantiereve të reja”-shkruan Rama në facebook.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME