Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREProcedimi i SPAK, dorëhiqet Ilir Beqja

Procedimi i SPAK, dorëhiqet Ilir Beqja

Pas vendimit të SPAK për ti bllokuar pasaportën dhe mbikqyrur lëvizjen, Ilir Beqaj ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i Agjencisë Shtetërore të Programit Strategjik dhe Koordinimit të Ndihmës, post që e mbante prej vitit 2021, dhe është larguar nga grupi negociator për integrimin e Shqipërisë në Bashkimin Europian, ku u bë pjesë në tetor të këtij viti. Me parw Beqja s kishte pranuar te merrte mandatin e deputetit ne zonen e Shkodres.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME