Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSHËNDETÇaj shtëpie për nxjerrjen e lëngjeve të tepërta nga organizmi

Çaj shtëpie për nxjerrjen e lëngjeve të tepërta nga organizmi

Kjo pije është shumë e popullarizuar te një numër i madh njerëzish për shkak se mund ta gjeni lehtë dhe për shkak të rezultateve të mira.

Mirëpo, kjo pije është për nxjerrjen e lëngjeve të tepërta, jo për humbje peshe

Ky çaj perbehet nga:

– 300 ml qumësht,
– 1 lugë çaj jeshil
Hedhim qumështin në një tenxhere, shtoni një lugë çaj jeshil dhe nxeheni derisa të vlojë.

Lëreni 20 minuta, kullojeni dhe shërbejeni.

Rezultati është një çaj shumë i shijshëm për nxjerrjen e lëngjeve të tepërta nga organizmi

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME