Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREChelsea i gatshëm ta huazoj Brojën tek ky ekip, e zbulojnë mediat...

Chelsea i gatshëm ta huazoj Brojën tek ky ekip, e zbulojnë mediat britanike

Mediat në Britaninë e Madhe, shkruajnë se ekipi i Chelsea është i gatshëm ta japë Armando Brojën si hua te ekipi i Fullhamit.

Sipas “Daily Mail”, Fullham është interesuar për sulmuesin kuqezi, lëvizje që mund të ndodhë në merkaton e janarit.

Broja bëri debutimin e tij të parë që nga rikthimi në gjendje të plotë në një fitore 2-0 kundër Fulham më 2 tetor. Ai është paraqitur gjashtë herë në të gjitha përballjet, duke shënuar një gol dhe duke dhënë një asistim.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME