Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREChiara Ferragni dhe Fedez i japin fund martesës?

Chiara Ferragni dhe Fedez i japin fund martesës?

Chiara Ferragni dhe Fedez po përfliten në mediat italiane se kanë një krisje në martesën e tyre.

Dyshja duket se i kanë dhënë fund lidhjes, pasi këngëtari Fedez është larguar nga shtëpia e tyre. Mendohet se krisja ka ardhur që nga festivali i Sanremos së vitit të kaluar, kur Fedez u puth në skenë me artistin, Rosa Chemical, ndërsa nuk i dha vëmendjen e duhur partneres së tij që ishte bashkëprezantuese në festivalin e famshëm.

Por duket se situata u përkeqësua dhe më shumë pas hetimit për mashtrim. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, sipërmarrësja  ka vendosur të distancohet nga Fedez pasi nuk mori mbështetjen e duhur nga ai.

Dyshja  prindër të dy fëmijëve e kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë para pesë vitesh.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME