Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETIlir Meta në Stamboll në Samitin Ekonomik për Euroazinë

Ilir Meta në Stamboll në Samitin Ekonomik për Euroazinë

Ish-Presidenti Ilir Meta ka marrë pjesë në Samitin Ekonomik për Euroazinë në Stamboll, me ftesë të Presidentit të Fondacionit të Marmarasë, Akkan Suver.

Meta ka takuar mjaft personalitete dhe ndërkohë ka pozuar në një foto me ish-presidentin e Sllovenisë, Stipe Mesiç dhe ish-presidentin e Kroacisë, Borut Pahor.

Kjo ishte arsyeja që kryetari i PL nuk mori pjesë në protestën e 20 shkurtit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME