Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREU eliminua nga Big Brother, reagon për herë të parë Graciano

U eliminua nga Big Brother, reagon për herë të parë Graciano

Graciano Tagani ishte banori që u eliminua të martën gjatë spektaklit BBV. Edhe pse rrugëtimi i tij nuk ishte aq i gjatë, për kohën që ka qëndruar brenda është përfshirë në debate dhe konflikte me disa nga banorët.

Pas daljes Graciano ka reaguar në llogarinë ë tij në Instagram duke i falënderuar të gjithë dashamirësve që e kanë përkrahur në këtë eksperiencë të tijën.

“Mesazhet gjatë këtyre 24h të fundit, më kanë mbushur zemrën plot ndaj me përulësinë më të madhe ju them faleminderit. Mirënjohës për të gjithë ju, që edhe pse në një kohë të shkurtër, diferencuat dhe vlerësuat sjelljen time dhe rrugëtimin tim mbushur me plot emocion, me momente të bukura, situata sfiduese jo në pak raste, por gjithmonë autentike”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME