Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETÇmendet moti në Tiranë dhe Elbasan, rreshje shiu dhe dëbore

Çmendet moti në Tiranë dhe Elbasan, rreshje shiu dhe dëbore

Reshje të dendura shiu dhe breshëri kanë përfshirë kryeqytetin mesditën e sotme. Tirana është pushtuar nga stuhitë e breshërit që kanë krijuar probleme në qarkullim. 

Sinoptikanët kanë parashikuar një mot të paqëndrueshëm për të paktën tre ditët në vijim.

Sipas tyre, rrebeshet afatshkurtra të shiut do të jenë më të dukshme mbrëmjen e së shtunës dhe mëngjesin e së dielës.

Reshjet do të jenë në një interval kohor tre katër orë, i cili do të sjellë intensitet mesatar në disa zona të izoluara të territorit shqiptar.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME