Friday, September 22, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËDafina dhe Albani bashkë për një hit

Dafina dhe Albani bashkë për një hit

Dafina Zeqiri dhe Alban Skënderaj i kanë surprizuar të gjithë. Dyshja kanë bashkuar forcat dhe do sjellin së bashku një këngë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dafina, e cila ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqet me Albanin dhe ka zbuluar se kënga titullohet “Copa copa”.

“Qe sa vite që flasim për një bashkëpunim dhe më në fund ia dolëm!

A jeni gati???”, ka shkruar ajo krahas fotos, duke marrë shumë komente. Fansat janë shprehur shumë entuziastë dhe kanë thënë se mezi po e presin ta dëgjojnë hitin e ri.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: