Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREDebate te ‘Siguria’/ Spaho deputetëve të PS: Keni përgjegjësi për situatën

Debate te ‘Siguria’/ Spaho deputetëve të PS: Keni përgjegjësi për situatën

Me tone të ashpra, deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho nga Komisioni i Sigurisë i ka kërkuar maxhorancës që të reflektojë.

Ai theksoi se për situatën në fjalë maxhoranca ka përgjegjësi.

“Keni përgjegjësi. Po të ishit në pozita parimore, s’do të arrinim këtu. Reflektoni dhe kërkoni që të kthehet normalitet”, tha Spaho

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME