Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEDeklarata/ Modelja: ‘S*ksi me Mesin nuk më pëlqeu’

Deklarata/ Modelja: ‘S*ksi me Mesin nuk më pëlqeu’

Ish-modelja e “Playboy”, Xoana Gonzalez është kthyer pas në kohë, kur tregon momentin e veçantë që kaloi me yllin argjentinas në vitin 2011.

“Kjo ka ndodhur shumë vite më parë. Ai ishte shumë i ri, por e dinte mirë se çfarë po bënte. Ishte në moshë madhore, kjo është e rëndësishme. Nuk më është afruar ai, por truproja i tij. Më tha se ishte dikush që donte të më takonte.

Isha e interesuar për këtë person dhe përpara më doli Mesi, idhulli i të gjithëve në Argjentinë. E pyeta se përse më dërgoi një burrë nga sigurimi i tij të më takonte dhe nuk u afrua vetë, por më vonë e kuptova se sa i turpshëm ishte. Nuk më kujtohej nëse më tha se kishte të dashur ose jo.

Pastaj shkuam te apartamenti i tij në Puerto Madera, por nuk shkoi ashtu siç e prisja unë. Në shtrat ju prisni që një person t’ju bëjë të njëjtën gjë që ju i bëni atij. Doja që ai të më jepte pak më shumë, por në një moment mu duk sikur isha me një pemë që nuk lëvizte, si një njeri të vdekur. Kjo gjë nuk më pëlqeu. Unë të më pushtonte të tëren, por ai vetëm sa …”, u shpreh Gonzalez.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME