Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËDemi Moore mahnit me rroba banje

Demi Moore mahnit me rroba banje

Demi Moore ka aktruar në Hollywood që nga vitet 1980, por ajo ende duket e mahnitshme falë pamjes së saj të mirë rinore dhe trupit të hollë.

Aktorja 59-vjeçare e “Ghost” po tregonte pamjen e saj në një video prapa skenave nga koleksioni i saj i ri me Andie Swim, në të cilin ajo ndihmoi me dizajnim.

Ylli u pa edhe në foto të freskëta nga faqja Andie Swim në Instagram.

Ish-gruaja e Bruce Willis dhe Ashton Kutcher kishte veshur rroba banje bardh e zi si ne si një version me model teksa shihej në një varkë, pranë një pishine ndërsa mbante qenin e saj të imët me emrin Pilaf, dhe gjithashtu në ballkonin e një ndërtese.

‘Prapaskenat e koleksionit tim të ri me Andie Swim! Kaq shumë argëtim duke xhiruar me ekipin Andie dhe @drevescriva”, shkroi ajo në mbishkrimin në Instagram për videon.

Zonja këmbëgjatë dukej e përsosur në kostumet elegante. Ajo ishte e tonifikuar bukur me këmbë dhe krahë të skalitur.

Beli i saj gjithashtu dukej mjaft i vogël. Ylli u pa edhe në disa imazhe të reja nga faqja Andie Swim në Instagram.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME