Friday, September 22, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDetaje/ Shpërthim tritoli në mes të Tiranës

Detaje/ Shpërthim tritoli në mes të Tiranës

Një shpërthim tritoli është regjistruar mesnatën e së martës në Tiranë. Burime nga policia thanë se shpërthimi ka ndodhur në rrugën “Sami Frashëri” pranë sheshit Willson.

Lënda plasëse është hedhur në derën e jashtme të një dyqani rrobash.

Për pasojë ka vetëm dëme materiale dhe jo persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të policisë. Janë duke u marrë dëshmitë dhe po sekuestrohen pamje të kamerave të sigurisë.

Në pikat kyçe të kryeqytetit shihen lëvizje të forcave të policisë me qëllim ndalimin e autorëve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: