Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEDetektivja: Ja kush tradhton më shumë dhe mbajnë dy lidhje

Detektivja: Ja kush tradhton më shumë dhe mbajnë dy lidhje

E ftuar në “S’e luan Topi”, dedektivja e çifteve Shkënda Lili u shpreh se po t’i ndajmë tradhtitë sipas profesioneve, politikanët dhe biznesmenët janë ata që mbajnë vendet e para.

“Më shumë tradhtojnë të pasurit”, ka thënë ajo.

Erjona Rusi: Artistët, politikanët apo biznesmenët?

Shkënda Lili: Më shumë janë politikanët dhe biznesmenët, artistët nuk po i fus këtu.

Erjona Rusi: Pra prapë dalim tek ata që kanë më shumë para

Shkënda Lili: Në Shqipëri mbajnë dy lidhje njëkohësisht, edhe familjen, edhe lidhjen me të dashurën.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME