Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREDhjetë shembuj të shkëlqyer se si t’i kombinoni me pallto

Dhjetë shembuj të shkëlqyer se si t’i kombinoni me pallto

Mund t’i rregulloni sipas ngjyrës ose të zgjidhni një kontrast – në varësi të faktit nëse dëshironi të theksoni diçka në siluetë

Adhurueset e minimalizmit do të zgjedhin uniformitetin e toneve, ndërsa ato eklektike do të zgjedhin një kolorit më të fortë.

Edhe pse nuancat më të zakonshme në dimër janë ato të errëta, të mbyllëta, ndonjëherë është interesante të lozësh me një variant tërheqës dhe të futësh një pamje argëtuese në stilin e përditshëm, transmeton Telegrafi.

Ngjyra e portokalltë do të theksojë siluetën zymtësinë e qytetit. Kjo është shumë e bukur – nuk mungojnë as ngjyra, as stili, as trendët.

E gështenjta është magjepsëse, ka në shumë tone të parezistueshme.

Grija e errëta praktike shkon perfekt në pallto ngjyrash të ndryshme, është shumë elegante dhe padukshme.

Kapela franceze është një ndër klasiket e modës, e bartin në mënyra të ndryshe.

Kapela e zezë është shumë e përshtatshme, me të mund të kombinohen të gjitha.

Edhe kapelat me strehë janë hit këtë sezon – i bartim me disa kapela tonesh të bukura.

Kapelat republikë janë ideale gjatë gjithë dimrit.

Për zonjat me stil ka këtu janë kapelat tërheqëse me detaje të llakuara.

Tonet e kuqe shkëlqejnë në kombinim me grinë, i japin asaj atraktivitet.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME