Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEDjali i Brad Pitt shpërthen ndaj tij: Je i neveritshëm

Djali i Brad Pitt shpërthen ndaj tij: Je i neveritshëm

Pax Jolie-Pitt thuhet se sulmoi Brad Pitt në një postim në Instagram në Ditën e Babait në vitin 2020.

16-vjeçari i atëhershëm përdori llogarinë e tij private për të shpërthyer kundër aktorit katër vjet pasi Pitt dyshohet se ab*zoi me ish-bashkëshorten e tij Angelina Jolie dhe dy nga gjashtë fëmijët e tyre në një avion privat.

“Gëzuar Ditën e Babait për këtë idiot! Ju dëshmoni vazhdimisht se jeni një person i tmerrshëm dhe i neveritshëm”, filloi mesazhi, të cilin Daily Mail e publikoi të hënën.

“Ju nuk keni asnjë konsideratë apo ndjeshmëri ndaj 4 fëmijëve tuaj më të vegjël që dridhen nga frika kur janë në praninë tuaj,” thuhet se vazhdoi Pax, tani 19 vjeç, duke iu referuar Zahara, 18, Shiloh, 17 dhe binjakët Vivienne dhe Knox, 15 vjeç.

Djali, i cili supozohet se shkroi mesazhin mbi një foto të Pitt duke pranuar një Oskar në vitin 2020, shtoi se ai “nuk do ta kuptonte kurrë dëmin” që i shkaktoi familjes së tyre, sepse “është i paaftë për ta bërë këtë”.

“Ju keni bërë jetën e atyre që janë më afër meje një ferr të vazhdueshëm,” vazhdoi ai, sipas raportit. “Mund t’i thuash vetes dhe botës çfarë të duash, por e vërteta do të dalë në dritë një ditë. “Pra, Gëzuar Ditën e Babait, qenie njerëzore e tmerrshme!!!”

Aktori nuk është fotografuar me asnjë nga fëmijët e tij që nga viti 2016, kur Angelina paraqiti kërkesën për divorc pas situatës më avion. FBI hetoi Pitt për ab*zimin e dyshuar të fëmijëve, por vendosi të mos ndiqte akuza penale.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME