Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËOPINION/ ANALIZËDRONI NGA LART DHE DRURI NGA POSHTË PËR KRYEMINISTRIN

DRONI NGA LART DHE DRURI NGA POSHTË PËR KRYEMINISTRIN

Nga Ylli Dylgjeri-

Letër

I drejtohem zonjës Monika Kryemadhi.

E nderuar Zonjë!

Shqiptarët u njohen edhe në TV Klan me skandalin e radhes te vjedhjes në  çmim gjatë përpunimit te plehrave në sheshin e Sharres.

Ky film provë u bë në sajë të punës Tuaj e veçanërisht të ekipit që punoi për të filmuar me dronet nga lart tërë procesin e depozitimit.

Por…kjo nuk mjafton për ta tundur regjimin Rama – Velija!

Mungon edhe diçka!

Duhet jo vetëm droni nga lart, por edhe druri nga poshtë!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME