Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREDua Lipa publikon datat e para të turneut për “Radical Optimism”

Dua Lipa publikon datat e para të turneut për “Radical Optimism”

Dua Lipa  së fundmi shkoi në Instagram për të ndarë posterin për turneun Radical Optimism që paraqet datat që fillojnë nga 9 qershori 2024.

Datat e deklaruara, Berlin, Gjermani më 05.06.2024 në waldbühne, Pula, Kroaci më 09.06.2024 në Pula Arena.Ndërkohë, Nimes, Francë më 12.06.2024 në Arènes de Nîmes.

Në mbishkrim, ajo shkruante, “Ju mund të merrni akses të hershëm në para-shitje duke porositur paraprakisht albumin përmes linkut në biografinë time. Mezi pres t’ju shoh atje!”

Fansat dhe ndjekësit vërshuan pjesën e komenteve me emocionet e tyre dhe të etur për atë që do të vijë më shumë.

Njëri shkroi, “Unë e di se gjysma e popullsisë së Ballkanit do të paraqitet në Pula“. Një tjetër shtoi: “Greqia, Italia apo Shqipëria?”

Krijuesja e hitit Houdini, e vendosur të publikojë albumin e saj të tretë në studio më 3 maj, ngjalli entuziazmin e fansave me njoftimin e turneut. Lipa publikoi dy këngë nga albumi i saj i ardhshëm, singulli kryesor, Houdini dhe Training Season

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME