Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREEmisioni i Meghan Markle në një fermë kanabisi?

Emisioni i Meghan Markle në një fermë kanabisi?

Xhirimet për shfaqjen e fundit të gatimit të Meghan Markle në Netflix thuhet se janë duke u zhvilluar, por vendndodhja e tij është shqyrtuar shumë.

Fillimisht u mendua se Dukesha e Sussex-it do t’u jepte fansave një vështrim të fshehtë në rezidencën e saj luksoze Montecito në shfaqje. Megjithatë, ata mbetën të zhgënjyer kur u zbulua se gjigantët e transmetimit kishin marrë një vend tjetër aty pranë për të xhiruar pamjet e tyre.

Thuhet se një nga vendet e xhirimeve ishte një fermë kanabisi prej 14 hektarësh në Kaliforni. Por, ekipi i Dukeshës së Sussex ka konfirmuar për Mirror se kjo është e pasaktë.

Një burim i afërt me Meghan na tha: “Vendi i xhirimeve nuk është xhiruar në një fermë, por në një banesë dhe mund të konfirmoj se nuk ka bimë kanabisi askund afër vendit të xhirimit”. Përgënjeshtrimi vjen pasi Mail pretendoi se shfaqja po filmohej në dy vende; një rezidencë në Montecito që i përket Tom dhe Sherrie Cipolla dhe një fermë në pronësi të familjes Van Wingerden furnizuese me kanabis, e cila ndodhet pranë qytetit bregdetar të Carpinteria.

Ish ferma e luleve, e cila është quajtur Farmlane, u shndërrua në një fermë kanabisi në vitin 2015 dhe thuhet se është përballur me mijëra ankesa kundër aromave nga banorët vitet e fundit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME