Friday, June 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETEmrat/ Dy të vrarë në Kavajë. (Vidio)

Emrat/ Dy të vrarë në Kavajë. (Vidio)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë.

Një sherr i ndodhur në një lokal, ka përfunduar me dy të vdekur

Viktimat janë identifikuar si Edmond Gosa nga Kavaja dhe Altin Rexha nga Kukësi.

Policia është në vendin e ngjarjes, për të zbardhur ngjarjen.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: