Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREErnest Muçi shënon super gol në kampionatin turk

Ernest Muçi shënon super gol në kampionatin turk

Enerst Muçi ka gjetur golin në Superligën turke. Sulmuesi kuqezi arriti që të realizojë golin e parë të ndeshjes në përballjen e javës së 33-të mes Besiktas dhe Ankaragücü.

23-vjeçari realizoi një gol fantastik me një goditje me të majtën në minutën e 18-të, duke ndezur festën në shkallët e stadiumit.

Goli i tretë për Muçin me fanellën e Besiktas, ku u transferua gjatë merkatos së dimrit për shifrën e 10 milionë eurove.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME