Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREGraciano për marrëdhënien me Argjirën: Kur bëhesh eg*ist…

Graciano për marrëdhënien me Argjirën: Kur bëhesh eg*ist…

Në shtëpinë e ”Big Brother Albania Vip 3”, banorët bëjnë edhe biseda për jetën e tyre jashtë për marrëdhëniet e tyre. Graciano dhe Egla kanë biseduar ditën e sotme për një temë delikate teksa kjo e fundit ka pyetur Gracianon lidhur me Argjirën, e ndërsa banori la të nënkuptohej se diçka nuk shkon mes tyre. Graciano: Nuk di për çfarë po flet Egla. Por jo.. Egla: E paske qelb muhabetin. Graciano: Jo. Egla: Po sigurisht që e ke qelb. Graciano: Nuk e kam menderosur. Thjesht kur ke shumë ngarkesë, kur ke shumë gjëra mbi kokë pa dashje, fillon e merr çik shumë zjarr. Korrektësia dhe përkushtimi po, por në disa gjëra edhe nxitohesh. Ndoshta ndonjëherë bëhesh dhe egoist pa dashje por jo me qëllim sepse varet nga rrethanat, kështu që kjo është e gjitha. Kemi dhe momente që gabojmë, duke vënë veten përpara. Kurse më pas, në një bisedë me Erjolën ai ka treguar se Gjira kërkon që të bëhet nënë, por ai nuk ka qenë gati për këtë hap.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME