Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREEva Mendes flet për largimin nga aktrimi

Eva Mendes flet për largimin nga aktrimi

Eva Mendes nuk është penduar që ka bërë një pauzë në karrierën e saj të aktrimit për një rol shumë më të madh – amësinë.

Gjatë një paraqitjeje në emisionin Today, aktorja foli për vendimin e saj për t’u fokusuar në rritjen e fëmijëve , ndërsa  Ryan Gosling, vazhdoi karrierën e tij të aktrimit.

“Ishte një gjë e pamenduar. Dhe unë isha si: Jam shumë me fat nëse mund ta kem këtë kohë me fëmijët e mi,” tha Mendes për t’u bërë një nënë me kohë të plotë. Ajo dhe Gosling kanë dy vajza, Esmeralda Amada Gosling, 9, dhe Amada Lee Gosling, 7.

Eva vëren se ajo ende punon, por preferon të mos aktrojë sepse “aktrimi të largon”.

Ishte pothuajse si një marrëveshje jo verbale që ishte si, ‘OK, ai do të punojë dhe unë do të punoj. Unë thjesht do të punoj këtu,” shton ajo. “Ai shkoi dhe bëri punën e tij. Ai thjesht është shumë i mirë në punën e tij. Dhe ai e bëri atë dhe u kthye në shtëpi.”

Ndërsa Mendes mund të mos jetë në krah të Gosling në tapetin e kuq, ajo nuk heziton të ofrojë mbështetjen e partnerit të saj në rrjetet sociale. Nëna e dy fëmijëve ishte mbështetësja numër 1 e Gosling gjatë sezonit të çmimeve dhe pas publikimit të Barbie. Pasi ai u shpall si i nominuar në kategorinë aktori më i mirë në rol dytësor, ajo përdori rrjetet e saj sociale për të mbyllur kritikat.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME