Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTFestë në Arenën Kombëtare, Zaniolo shënon super gol

Festë në Arenën Kombëtare, Zaniolo shënon super gol

Shpërthen festa ne Arenën Kombëtare. Roma ka arritur që të gjejë golin e avantazhit ne finalen ndaj Feyenoordit. Ne minutën e 33-të, Zaniolo kontrollon ne mënyrë perfekte topin dhe më pas me një goditje të lehtë e dërgon ne kuadrat.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME