Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTRama dhe Meta bashkë në stadium

Rama dhe Meta bashkë në stadium

Dihet tashmë se marrëdhëniet e kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit Ilir Meta nuk janë më miqësore.

Por 25 maji i ka bërë bashkë për herë të parë në stadium për të parë ndeshjen finale të Conference League mes Romës dhe Feynoord.

Në mes të tyre qëndronte presidenti i UEFA-s, Aleksandër Ceferin që shpesh herë ka ndërhyrë për të qetësuar përballjet mes politikës dhe sportit në Tiranë.

Në krahun tjetër ndodhet edhe kreu i FSHF-së Armand Duka. 

May be an image of 5 people, stadium and text that says '2022 TIRANA FINAL 202'
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME