Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTFlorent Hasani prezantohet te skuadra e Rapidit të Bukureshtit

Florent Hasani prezantohet te skuadra e Rapidit të Bukureshtit

Florent Hasani është prezantuar zyrtarisht lojtari më i ri i klubit rumun, Rapid Bukuresht. Hasani gjatë fundjavës së kaluar zyrtarizoi transferimin e tij nga Tirana te klubi rumun për një shifër që thuhet të jetë 300 mijë euro.

Sulmuesi 26-vjeçar thuhet se ka nënshkruar kontratë për dy vite e gjysmë dhe së shpejti do të luajë së bashku me Albion Rrahmani.

Faqja zyrtare e klubit e ka prezantuar lojtarin me një foto dhe me mbishkrimin “Ai është këtu”.

Mund të jetë një imazh i 1 person, duke luajtur futboll, duke luajtur futboll dhe teksti
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME