Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETFNSH kontrolle në Vlorë, disa persona të shoqëruar

FNSH kontrolle në Vlorë, disa persona të shoqëruar

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Policia kanë zbarkuar kët të enjte në Vlorë. Bëhet me dije se FNSH dhe efektivët po kryejnë kontrolle të befasishme në disa banesa.

Operacioni vijon që prej ditës së djeshme, ndërsa mësohet se deri më tani janë shoqëruar disa persona, si dhe janë shpallur në kërkim disa të tjerë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME