Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREFoto hit në rrjet, Presidentja Osmani uron Shën Valentinin me puthje

Foto hit në rrjet, Presidentja Osmani uron Shën Valentinin me puthje

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Shën Valentinin me një foto që po bën xhiron e rrjete sociale. Duke u puthur dhe formuar një zemër me duar, me bashkëshortin e saj Prindon Sadriu, ajo tha se të dhurohet dashuri jo vetëm për këtë ditë, por çdoherë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME