Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEFurrë buke pastiçeri Muçaj kërkon fuqi puntore

Furrë buke pastiçeri Muçaj kërkon fuqi puntore

Furre buke pasticeri Mucaj kerkon te zgjeroje staf per pikat e veta ne qytetin e Tiranes:

Shitese

Punonjese per byrektore

Pasticjer

Shofer per shperndarje

Manaxher/e

Ekonomiste
Ofrohet page dhe kushte teper te kenaqeshme pune

Per me teper informacion mund te kontaktoni ne tel/whatsapp: 068 20 63 010

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME