Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKË“Gati për betejë”/ Meta: Agim i ri për opozitë, demokraci dhe llogaridhënie

“Gati për betejë”/ Meta: Agim i ri për opozitë, demokraci dhe llogaridhënie

Presidenti Ilir Meta,  ka zgjedhur të jetë aktiv në rrjetet sociale dhe të këmbejë komente me ndjekësit.

Meta ka shkruar nder të tjera se beteja të forta e presin përpara ndërsa ka paralajmëruar se nesër nis një agim i ri, që do të rikthejë demokracinë dhe llogaridhënien në vend.

“Beteja të forta kemi përpara. Por a mund të arrish në maja pa bërë edhe pak malore? Malet tona më të larta! Një agim i ri nis nesër që do të rikthejë demokracinë dhe Llogaridhënien’, ka shkruar presidenti Meta.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME