Friday, September 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEGenta Ismajli pozon e mbuluar me shami pranë Ferrarit

Genta Ismajli pozon e mbuluar me shami pranë Ferrarit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, ka kohë që nuk ka sjell për publikun ndonjë projekt të ri muzikor.

Arsyeja e kësaj distance nga muzika është kryesisht fokusimi në jetën e saj private, pasi këtëvit është bërë nënë për herë të parë.

Sido që të jetë, Ismajli vazhdon të jetë aktive dhe mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave gjendet më afër fansave.

Së fundmi, Genta ka publikuar për ndjekësit e saj të shumtë disa fotografi në rrjetin social Instagram, ku është dukur mjaft tërheqëse.

Në një prej tyre, këngëtarja e hitit “Guximi” pozoi pranë një veture luksoze, teksa kishte veshur një këmishë me katrore dhe kishte vendosur një shami në kokë.

“E shpejt si Ferrari”, shkroi këngëtarja me origjinë nga Gjilani në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Të tjera imazhe e shfaqnin atë në poza provokuese, duke vënë në pah kryesisht linjat e saj trupore.

Shperndaje:

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: