Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGjendet i vdekur në rrugë 34 vjeçari punonjës i bashkisë Fier

Gjendet i vdekur në rrugë 34 vjeçari punonjës i bashkisë Fier

Gjendet një i ri i pajetë në rrugën e Plykut në Fier. Mësohet se trupi i pajetë është gjetur nga kalimtarë të rastit në anë të rrugës.

I riu mësohet se është identifikuar si 34 vjecari me inicialet E.M nga Kreshpani, ndërsa dyshimet e para janë që ka ndçrruar jetë si pasojë e shkaqeve natyrore.

Policia

Më datë 08.02.2023, rreth orës 17:30, në fshatin Mbyet, dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale (infarkt), shtetasi E. M., 34 vjeç, banues në Kreshpan, punonjës në Bashkinë Fier.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME