Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREGraciano lë garën e Big Brother VIP, nuk takon asnjë nga banorët

Graciano lë garën e Big Brother VIP, nuk takon asnjë nga banorët

Graciano Tagani ka ndërprerë në mes rrugëtimin në Big Brother VIP Albania 3.

Balerini nuk arriti dot t’i shpëtonte nominimit mes Eglës, Romoes, Ilnisës, Meritonit dhe Rozës.

Rrugëtimi i tij ishte i shkurtët, por arriti të krijonte dinamika brenda shtëpisë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME