Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREDua Lipa dhe Callum Turner shfaqen së bashku në publik

Dua Lipa dhe Callum Turner shfaqen së bashku në publik

Dua Lipa dhe Callum Turner patën një natë të këndshme pas ndarjes së çmimeve të filmit EE BAFTA 2024.

Të dielën, Lipa, 28, dhe Turner, 34, u fotografuan të kapur për dore teksa mbërritën në festën vjetore të Modës dhe Filmit të British Vogue dhe Tiffany & Co në klubin e natës Annabel në Londër.

Muzikantja e “Houdini” u vesh me një fustan të zi Valentino për festën, ku ishin të ftuar edhe Emily Blunt, Kaia Gerber, Kate Beckinsale, Anya Taylor-Joy, Idris Elba, Claire Foy dhe Rosamund Pike.

Më herët, dyshja ishin shfaqur veçmas në tapetin e kuq të ndarjes së çmimeve në Royal Festival Hall. Ata u lidhën fillimisht në mënyrë romantike në janar, pasi ajo u bashkua me të në një festë për premierën në Londër të Masters of the Air, në të cilën ai luan Major John “Bucky” Egan.

Që atëherë, ata janë fotografuar bashkë në shumë raste, duke buzëqeshur, puthur dhe shëtitur me krahët rreth njëri-tjetrit në Beverly Hills në fund të janarit.

Dalja e fundit e çiftit vjen pasi artistja hodhi videon muzikore për këngën e saj të re “Training Season” – e cila u frymëzua nga takimet e këqija – javën e kaluar. “Kisha qenë në një varg takimesh të këqija dhe e fundit ishte pika e fundit”, tha Lipa për këngën në një publikim.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME