Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREMadonna rrëzohet në skenë gjatë performancës

Madonna rrëzohet në skenë gjatë performancës

Madonna u rrëzua nga karrigja e saj gjatë një koncerti në Seattle gjatë fundjavës.

Siç shihet në disa video të shpërndara përmes mediave sociale, Her Madgesty, 65 vjeçe, u rrëzua teksa performonte hitin e saj të vitit 1986 “Open Your Heart” pasi një nga kërcimtarët e saj me sa duket u  pengua teksa tërhiqte artisten nëpër skenë  në Climate Pledge Arena.

Në dukje e habitur nga fatkeqësia, këngëtarja e “Material Girl” u pa e shtrirë në tokë përpara se të ngrihej në këmbë dhe të rifillonte shfaqjen sikur të mos kishte ndodhur asgjë. Disa përdorues të X hynë në faqen e mediave sociale për të shprehur tronditjen e tyre për incidentin.

“Dikush do pushohet nga puna”, tha një përdorues me shaka.

“Ky djalosh nuk do të mbahet mend kurrë për asgjë tjetër përveç faktit që ai e rrëzoi Madonën,” tha një tjetër përdorues.

Në një video të postuar në TikTok, Madonna dukej duke buzëqeshur ndërsa ngriti sytë nga balerini pas fatkeqësisë, ndërsa disa përdorues të tjerë komentuan se ajo filloi të qeshte nga incidenti.

“Ajo qeshi. 20 vjet më parë ajo do ta shkarkonte atë në vend!! E dua atë, “tha një fanse.“Të paktën ajo qeshi dhe ka një sens humori,” u përgjigj një person i dytë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME