Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOHarizaj: Qeveria e ka lënë këtë popull të mendojë vetëm për bukën...

Harizaj: Qeveria e ka lënë këtë popull të mendojë vetëm për bukën e vaktit të radhës (vidio)

Mallakastër – Fatmir Harizaj është një qytetar i krahinës së Mallakastrës. Për shumë vite punoi e jetoi në qytetin e Ballshit duke punuar në ish KPTHN.

Prej shumë vitesh ai ka emigruar në SHBA ku jeton e punon me dokumenta të rregullta familjarishtë.

Fatmirin e takuam rastëssht në Parkun Arkiologjik të Bylisit dhe në një intervistë të dhënë për mediat ai ka pohuar se jo vetëm në arkiologji por në shumë fusha qeveria Rama nuk ka investusr sa dhe si duhet. Qeveria qëllimishtë e ka lënë këtë popull “të flasi me vete kur ecën rrugë”, pra nuk mendon më shumë sesa për vaktin e radhës së bukës.

Ndiqni intervistën e tij

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME