Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORE”Hiqe bananen”, Egla akuzon Meritonin për nga*mim: Më shikon duke më afruar…

”Hiqe bananen”, Egla akuzon Meritonin për nga*mim: Më shikon duke më afruar…

Egla dhe Meritoni, nuk do të gjejnë paqen në shtëpinë e ”Big Brother albania Vip 3”. Këtë të mërkurë ata janë përfshirë në një debat, ku shkak është bërë një banane që moderatori i dha aktores. Ndonëse Egla i tha që sapo e ka ngrënë, Meritoni ia afroi asaj te divani, veprim ky që u cilësua nga ajo si ngacmim seksual.

Meritoni: A do banane?

Egla: Faleminderit po e hëngra

(Meritoni ia afron bananen aktores te divani)

Egla: Mos luaj me bananen, mos ma afro mua në mënyrë tendencioze.

Meritoni: S’ka tendencioze këtu. Bananja është banane.

Egla: Jo zemra është shumë seksual edhe ky veprim. Mua më fut bananen aty ti! Nënës tënde i vjen turp që të shikon duke më afruar bananen e zhveshur këtu.

Meritoni: Normal.

Egla: Ik more haje atë banane. Debil mos ma afro mua te këllqet. Ik se është sponsor është ushqim dhe është gjynah. Të zënt syrin, është ushqim po të them. Kur ti të ndalosh së më ngacmuari me konotacione seksuale të cilën e bëre edhe me banane…

Meritoni: Unë ty të ngacmoj?!

Egla: Kur ti të ndalosh së më ngacmuari seksualisht është do të stopoj së thëni që nënës tënde i vjen turp nga mënyra sesi ti po legenizohesh në këtë shtëpi.

Meritoni: I vjen turp pas gjithë asaj që unë të kam respektuar?

Egla: Po, nënës tënde i vjen turp për ty.

Meritoni: Kam dalë nga dhoma edhe me ndërruar tutat.

https://youtu.be/NQSULnsskCc

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME