Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEHouse Nika Horizonti në Radhimë kërkon të punësojë personel

House Nika Horizonti në Radhimë kërkon të punësojë personel

Sezoni veror po afron dhe House Nika Horizonti në Radhimë në Vlorë kërkon të punësojë personel për të kompletuar aktivitetin e tij për të patur një sezon turistik sa më të mbarë.

Kërkohen të punësohen si:

Ndihmës guzhinjer dhe guzhinjer

Picajoll

Ndihmës guzhinjer

Kamarrjer

Paga është e kënaqëshme/

Të interesuarit të kontaktojnë në numurin e telefonit 069 68 59 339

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME