Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTIbrahimovic: Nëse unë tërhiqem, futbolli vdes

Ibrahimovic: Nëse unë tërhiqem, futbolli vdes

Zlatan Ibrahimovic ndodhet me pushime në Sardegna dhe sigurisht që ka gjetur kohën e tij duke komunikuar drejtpërdrejtë me tifozët që po e ndiqnin.

Dikush e ka pyetur se kur ka ndërmend të tërhiqet nga futbolli dhe sulmuesi suedez lë një përgjigje epike.

“Kur do të tërhiqem? Kurrë! Nëse unë tërhiqem, atëherë futbolli vdes”.

Ibra gjithashtu ka komunikuar me Donnarumma me të cilin ka shkëmbyer disa batuta dhe ngacmime në lidhje me hundën.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME