Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETIkën nga banesa 26 vjeçaria e sëmurë, babai kërkon ndihmën e policisë

Ikën nga banesa 26 vjeçaria e sëmurë, babai kërkon ndihmën e policisë

Në datë 17.06.2022, në Komisariatin e Policisë Fier, ka bërë kallëzim shtetasi A. T., 62 vjeç, banues në Fier, se vajza e tij, shtetasja P. T., 26 vjeçe, e cila vuan nga probleme të shëndetit mendor, është larguar nga banesa në datë 15.06.2022 dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e 26-vjeçares.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME