Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËIlir Meta: Rama nuk shikon mullarët e tij të korrupsionit, por merret...

Ilir Meta: Rama nuk shikon mullarët e tij të korrupsionit, por merret me mua!

Ilir Meta tha sonte në Open te News 24 se Rama përpiqet të fshehë mullarët e vet të korrupsionit duke gërmuar 20 vite përpara.

“Rama thotë mos shikoni mullarët e mi të korrupsionit po shikoni çfarë ka bërë njëri dhe tjetri para 20 vitesh”- theksoi Presidenti Meta.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME