Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËIlir Meta takon Yuri Kim në selinë e PL-së

Ilir Meta takon Yuri Kim në selinë e PL-së

Pasi zhvilloi takimin me Damian Gjiknurin dhe Enkelejd Alibeajn ku diskutoi për veprimtarinë politike në vend, ambasadorja amerikane Yuri Kim ka shkuar në selinë e PL-së për të folur me kryetarin e saj Ilir Metën.

Gjatë këtyre takimeve mendohet se tema kryesore kanë qenë zgjedhjet e 14 majit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME