Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETIlir Meta uron Bajram Begajn për zgjedhjen President të Republikës

Ilir Meta uron Bajram Begajn për zgjedhjen President të Republikës

Ilir Meta ka uruar presidentin e zgjedhur, Bajram Begaj. 

Përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetet sociale, Meta shkruan: 

Urime Presidentit të zgjedhur sot nga Kuvendi i Shqipërisë, z.Bajram Begaj!”

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02dAfW3jbghXrz4wNRYXo64iCD8hY7zPddGwnRbQ6kkMTGnpgra6GLAJitpFDRceVTl&id=100044557321054

Bajram Begaj u zgjodh Presidenti i ri i Shqipërisë në raundin e katërt me 78 vota pro, 4 kundër dhe një abstenim. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME