Friday, April 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETInceneratori i Fierit/ SPAK lëshon 11 urdhër arreste

Inceneratori i Fierit/ SPAK lëshon 11 urdhër arreste

Disa persona janë arrestuar nga policia me urdhër të SPAK.

Mësohet se 5 prej tyre janë vënë në pranga për aferën e icneneratorëve. Aksioni i policisë është ende në vijim e sipër.

Ndërkohë, një person tjetër është në kërkim brenda vendit.

Operacioni është duke u kryer nga Byroja Kombëtare e Hetimit dhe Operacionalja.

Operacioni është në vijim e sipër dhe janë duke u kontrolluar disa banesa

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME