Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËIshte duke perfomuar në skenë, humb jetën nga ataku në zemër këngëtari...

Ishte duke perfomuar në skenë, humb jetën nga ataku në zemër këngëtari në Paris

Këngëtari Michael Benjamin ka humbur jetën si pasojë e një ataku kardiak teksa po performonte në skenë. Ngjarja ka ndodhur gjatë një koncerti live në Paris. Pavarësisht ndihmës 41-vjeçari humbi jetën në vend, sapo ra në tokë.

I lindur në Port-au-Prince në vitin 1981, djali i këngëtarit Lionel Benjamin, Mikaben ishte një këngëtar, kompozitor dhe producent.

Ai kishte realizuar disa pjesë të suksesshme me grupin Carimi, si Baby I Missed You Where Fanm lëvizja e tij.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME