Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEJa ç’po ndodh me Will Smith pas shuplakës famëkeqe

Ja ç’po ndodh me Will Smith pas shuplakës famëkeqe

Will Smith u ndje keq dhe u pendua pasi goditi Chris Rock në Oscars, sipas Tyler Perry – i cili u pa duke folur me aktorin disa momente pas ngjarjes që ndodhi në skenë.

Perry, i cili është mik me Smith dhe Rock, foli publikisht për shuplakën e famshme në mbarë botën për herë të parë të hënën gjatë një bisede me Gayle King në Festivalin e Filmit Tribeca, raportoi Variety.

“Unë u largova herët për të shkuar dhe për të kontrolluar Chris,” tha Perry. “Kur isha me Will-in, e pashë që ai dukej i shkatërruar. Ai nuk mund ta besonte atë që ndodhi.”

Perry, 52 vjeç, tha se ai u përpoq të bënte më të mirën që situata të mos agravohej në ceremoninë e ndarjes së çmimeve.

Ai tha se Smith, 53 vjeç, ende po reflekton mbi veprimet e tij.

“Unë mendoj se ai është shumë në reflektim të përpjekjes për të kuptuar se çfarë ka ndodhur,” tha Perry.

Ai gjithashtu spekuloi se reagimi impulsiv i Smith për të goditur Rock-un pasi komediani 57-vjeçar bëri një shaka për flokët e gruas së tij Jada Pinkett Smith, mund të ketë ardhur edhe si pasojë e një traume që ai mund të ketë kaluar në fëmijëri.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME