Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREJa kush është banori që sapo u largua nga shtëpia e Big...

Ja kush është banori që sapo u largua nga shtëpia e Big Brother Vip!

Në një nominim mes Endrikut, Eglës dhe Françeskës, ishte Egla ajo që shpëtoi e para.

Më pas, Endrik Beba la përfundimisht shtëpinë e Big Brother Vip!

Kujtojmë, se ai iu bashkua shtëpisë së Big Brother disa javë pas premierës së 13 janarit.

Si pasojë e kësaj, Endriku nuk ka një biletë kthimi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME