Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORE"JA SI E PRITA UNË BLINKENIN TEK PIRAMIDA"

“JA SI E PRITA UNË BLINKENIN TEK PIRAMIDA”

Nga Avokati Altin Goxhaj – U përpoqa e u përpoqa ti afrohesha Blinkenit tek Piramida pët ti uruar mirëseardhjen me kētë poster por hiç..s’nuk…Mi kishin zēnë tẽ gjitha shtigjet.

Kishte vend veç pěr klyshët lokalë të Soros për tu takuar me djalin e miqve hungarezë më të ngushtë të Soros (familjen e prindërve të Blinken) tek Piramida

Klyshët e Soros presin Blinkenin, ne të tjerët presim Trump

Natyrisht që xhirova dhe një video që do e hedh pas pak sepse valët e internetit ishin shumë të dobta për të bërë live kur ishte tek Piramida .
P.s. Interesante ishte se tek Piramida ishin mbledhur gjithë mileti që mbështet Ambasada që rastësisht janë të 99% kundër
Trump

Pra si mbledhje e Partisë së Soros në Amerikë, Dega Tiranë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME