Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREJetmir Salaj kundër produksionit të Big Brother Vip 3, thotë se do...

Jetmir Salaj kundër produksionit të Big Brother Vip 3, thotë se do të zbulojë sekrete

Jetmir Salaj la garën e ”Big Brother Albania Vip 3” dhe marrëdhëniet me banorët e tjerë, ishte një nga arsyet kryesore të vendimit për të lënë spektaklin. Pas daljes ai ka ndarë me ndjekësit e tij një sërë mendimesh dhe emocionesh, duke reflektuar mbi kohën e kaluar brenda mureve të Big Brother VIP Albania.

“A di sa lajme do të bëjmë, nuk e keni idenë, çka më kanë parë sytë edhe çka behët edhe si e tregojnë edhe si i dallaverosin njerëzit, e si e shesin sapunin për djathë kemi për të diskutuar shumë”, deklaroi Salaj, duke hapur një dritare intriguese mbi atë që mund të ketë ndodhur pas kamerave.

Komentet e Jetmirit duket se parashikojnë një lloj kërcënimi ndaj produksionit, duke sugjeruar se ai mund të zbulojë sekrete dhe të vërteta që deri më tani kanë qenë të fshehura nga publiku.

@tefilani Reagon 😱 Jetmir Salaj pas daljes nga shtëpia shikoni vidjone gjatë 😱në YouTube me emër ( @tefilani ) #JetmirSalaj #Jetmiri #Jetmir #meJetmirin #bigbrothervipAlbania #bigbrothervip3Albania #bigbrothervipAlbania3 #bbvA #bbv3 #Shqiptar #Shqipëri #Shqiperi #Albania #fyp #foryou #foryoupage #viral #tefilani ♬ original sound – tefilani
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME